Nutri Kursy

Wstęp / Wszystko o nauce / Fitoskładniki

Fitoskładniki

Fitoskładniki

Fitoskładniki, często określane jako fitochemikalia, to związki występujące w różnych roślinach. Z punktu widzenia kategoryzacji stanowią one specyficzną grupę, gdyż nie zaliczamy do nich witamin, minerałów, kwasów tłuszczowych, skrobi czy błonnika.

Obejmuje to ogromną liczbę substancji (rzędu wielu tysięcy) oznaczanych trudnymi do zapamiętania terminami – np. flawonoidy, terpeny, fenole, fitosterole, fitoestrogeny, ligniny, glukozynolany, izotiocyjaniany i wiele innych. Wiele z tych substancji ma znaczące działanie przeciwutleniające (najbardziej znane na rynku to karoteny i bioflawonoidy).

Stwierdzono, że niektóre składniki fitochemiczne zmniejszają ryzyko wystąpienia miażdżycowej choroby serca, a ponadto ograniczają procesy zapalne w tkankach uszkodzonych przez wolne rodniki. Bardzo intensywnie badany jest wpływ niektórych fitoskładników (głównie izoflawonów zawartych w soi) na różnego rodzaju nowotwory (piersi, prostaty, jelit).

W ich obfitości znajdziemy także substancje wykazujące działanie antybakteryjne i przeciwwirusowe, obniżające ciśnienie krwi i powstawanie zakrzepów, związki wspierające układ odpornościowy, pracę poszczególnych narządów ( wątroba, nerki, prostata itp.).

Fitoskładniki

Wiele fitochemikaliów charakteryzuje się różnymi barwami – obecnie w roślinach znanych jest ponad 600 różnych barwników i wciąż odkrywane są nowe (większość z nich należy do grupy karotenów i karotenoidów).

Nazwy fitochemikaliów bardzo często pochodzą od nazwy rośliny (np. echinakozydy od nazwy Echinacea, ginkgozydy od nazwy miłorzębu japońskiego itp.).

Oprócz substancji prozdrowotnych w tej grupie znajdziemy także stosunkowo szeroką gamę substancji, które niezbyt nadają się do spożycia, niektóre mogą wręcz być niebezpieczne dla zdrowia. Rośliny wytwarzają je w ramach swoich mechanizmów obronnych, ogólnie określa się je jako antyżywieniowe. Z tego powodu w praktyce warto skupić się na tym, jakie konkretne produkty spożywcze należy spożywać lub jakie modyfikacje kulinarne i technologiczne zastosować, aby je wyeliminować.

Mgr. Martin Jelínek

Mgr. Martin Jelínek

Co o badaniu mówią nasi absolwenci

Marie Maříková

Co skłoniło mnie do poszukiwania najlepszego kursu na temat żywienia? Dlaczego wybrałem ATAC i Mgr. Jeleń? Wszyscy w mediach społecznościowych mają dla Ciebie porady dotyczące tego, jak żyć zdrowo, co jeść i jakie suplementy są właściwe. Zastanawiałem się, czy ta rada mi pomoże czy zaszkodzi. Miałem już dość polegania na poradach, co do których nie byłem pewien, czy są profesjonalne i sprawdzone. Wziąłem odpowiedzialność w swoje ręce i postanowiłem się uczyć. Tak naprawdę problemy zdrowotne i waga mojego syna również skłoniły mnie do tego. ATAC wydało mi się interesujące, ponieważ oferowało holistyczne podejście do odżywiania, suplementów i organizmu. Kierownik Jelínek wydawał się bardzo ludzki i jednocześnie profesjonalny. Doceniłam również cenę, która była dla mnie przystępna, a po ukończeniu kursu nie żałowałam, wręcz przeciwnie. Co wyniosłem? Poznałam nowych ludzi i czułam się bezpiecznie w grupie. Wiele pytań zostało wyjaśnionych, a było ich naprawdę wiele, Panie Księdzu. Jelínek był cierpliwy i odpowiadał na wszystkie pytania. Nigdy nie miałem wrażenia, że ​​jestem irytujący, albo że moje pytanie jest głupie. Zdobytą wiedzę i praktyczne doświadczenie wykorzystuję każdego dnia w życiu. Mogę ustalić własne menu dostosowane do moich potrzeb. Na każdej lekcji uczyłem się, jak w praktyce tworzyć menu i korzystać z aplikacji ZOF, z której korzystam do dziś. Wiem, co kupić, aby zadbać o swoje zdrowie i zdrowie mojej rodziny. Nie ulegam już wpływom reklam suplementów diety, ponieważ nauczyłem się wybierać te dobrej jakości i takie, których potrzebuję zapobiegawczo lub doraźnie. Funkcjonowanie ludzkiego ciała i jego mądrość stanowią integralną część tej wiedzy - mikrobiomu, odporności, itd. Kontynuuję naukę na tym kierunku. Gdybym miał decydować jeszcze raz wybrałbym tę firmę i Pana Dyrektora. Jelínka, bo...zobacz sama! Dziękuję.

Ing. Lenka Podjuklová

Korzystając z okazji chciałbym podziękować Państwu za zdobytą wartościową wiedzę na temat żywienia. Przez całe życie kusiło mnie, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat odżywiania i zdrowego stylu życia. Długo szukałam kursu, który miałby całościowe spojrzenie na odżywianie i zdrowy tryb życia. Wiele kursów jest krótkich i niepełnych. Chociaż ten kurs jest bardziej wymagający, jest wysokiej jakości i bardzo korzystny. Podoba mi się, że jest też wschodnie spojrzenie na żywienie i zdrowie człowieka, takie jak medycyna chińska i ajurweda, którymi interesuję się od dawna. Z pewnością nie będzie to ostatni kurs, który ukończyłem w ATAC. Kurs zrobiłem głównie dla siebie, bo mam RZS i też chciałem sobie trochę pomóc, choćby poprzez zmianę diety, skoro lekarze już nie mogą pomóc. Wielkie dzięki dla pana Martina Jelínka, który zawsze był w stanie szybko odpowiedzieć na pytania. Polecam ten kurs każdemu, komu zdrowie nie jest obojętne.

Ing. Lýdia Pokorná

Jak opisać kursy lektora Martina Jelínka – śmiem twierdzić, że tutaj, w Czechach, buduje on zupełnie unikalne podejście do żywienia. Łączy w sobie wiedzę zachodnich badań z zakresu żywienia, ale jednocześnie opiera się także na znajomości starożytnych filozofii Wschodu. Patrzy na żywienie całościowo i niezależnie od celu w żywieniu stara się, aby wybrane podejście było zrównoważone w dłuższej perspektywie. Myślę, że prawdziwego eksperta można poznać po pokorze, z jaką podchodzi do swojej dziedziny. U Martina widać, że głębia jego wiedzy i szerokość różnych punktów widzenia, które stara się zastosować do jakiegoś zagadnienia, po prostu nie pozwalają mu widzieć czarno-biało. Myślę, że zdaje sobie sprawę, że nawet w dziedzinie żywienia nasza wiedza jest bardzo ograniczona i trzeba myśleć kontekstowo, uważnie oceniać, cierpliwie próbować i obserwować. Bardzo podoba mi się sposób, w jaki uczą nas myśleć - podkreślę słowo myśl :-), bo na pewno nie oczekuję instrukcji w stylu "odżywiaj się szybko i łatwo" :-). Nauczysz się myśleć w znacznie szerszych kontekstach niż miało to miejsce do tej pory. Zyskujesz także szacunek do odżywiania. Nie będzie już dobra ani zła, odtąd wszystko będzie oceniane w kontekście. Bardzo inspirująca, satysfakcjonująca i nieco uzależniająca. Jednocześnie chciałbym pochwalić także zespół sprzedażowy, co tylko podkreśla opisane podejście - wszystko bez problemów, z pełnym profesjonalizmem i człowieczeństwem, wszystkim bardzo dziękuję!